Bosch EXPERT 2 db EXBA18V-150 Li-ion akkumulátor + EXAL18V-160 gyorstöltő
COOLPACK 2.0 és tabless technológia.
A termék az alábbi kategóriákban található:
Bosch akkumulátorok és töltők
Leírás
Szállítási terjedelem:
  • 2 db EXPERT EXBA18V-150 Li-ion akkumulátor, 18 V, 15.0 Ah (1600A036ZM)
  • 1 db EXPERT EXAL18V-160 gyorstöltő 18 V-os Li-ion akkumulátorokhoz (1600A03D3A)
  • Nagy teljesítményű cellatechnológia: a legújabb 5,0 Ah-s cella a háromrétegű akkumulátorban, 15 Ah-val az akár 2400 W-os maximális teljesítményhez (belső laboratóriumi tesztek adatai; pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátorral).
  • Egyetlen akkumulátor mindenhez: kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerével is.
Az EXBA18V-150 nagy teljesítményű Expert akkumulátor akár 280%-kal több üzemidőt kínál, ami kivételesen hosszú megszakítás nélküli munkavégzést biztosít, még nagy igénybevételt jelentő alkalmazások esetén is (a Professional GBA 18V 4.0Ah-val összehasonlítva, belső laboratóriumi tesztek; fújás minimális teljesítményen a Professional GBL 18V-750-nel, semleges légáramlással, szünetek nélkül). Az akkumulátor a legújabb 5,0 Ah-s, nagy teljesítményű cellát használja, amely akár 2400 W maximális teljesítményt biztosít (belső laboratóriumi tesztadatok; pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátor). A megerősített, robusztus háznak és a COOLPACK 2.0 technológia kiváló hőkezelésének köszönhetően az EXBA18V-150 hosszú élettartamú, ezért ideális a robusztusságra és teljesítményre építő szakemberek számára. Az EXAL18V-160 mindössze 60 perc alatt tölti fel teljesen az EXBA18V-150 akkumulátort: 16 A-es töltőáram, intelligens Active Air Cooling 2.0 és FlexTemp Charging a hatékony hűtésért és a szélesebb, -10 °C és +55 °C közötti hőmérséklet-tartományért. A töltő három üzemmóddal rendelkezik: Standard, a leggyorsabb töltést kínáló Power Boost, valamint az akkumulátor élettartamát növelő, kíméletesebb töltést biztosító Long Life.
Az EXBA18V-150 5 LED-es töltöttségállapot-kijelzővel rendelkezik, amely kijelzi a maradék kapacitást és a hibakockázat észlelését. Ultragyors töltő nagy igénybevételű alkalmazásokhoz. 5 LED jelzi az akkumulátor pontos töltöttségi állapotát. Ez a töltő három üzemmóddal rendelkezik: Standard, Power Boost a leggyorsabb és Long Life a kíméletesebb töltéshez az akkumulátor élettartamának meghosszabbítása érdekében. Mindkettő kompatibilis a Bosch Professzionális 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor rendszerrel.